TR EN

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

“Kalite ve güvenilirlik çalışma yöntemimizin en önemli parcasıdır.” temel prensibi ile yola çıkan Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi 1953 yılında İzmir’de kuruldu. Elektrikli süpürge ve bulaşık (lavabo) fırçaları üreterek faaliyetlerine başlayan Venüsline LTD. STI, her kesimin ihtiyacına yönelik fırça üretimi gayesiyle, ürün yelpazesine oto bakım, boya-badana ve ayakkabı fırçalarını da dahil ederek sektörde kendisine sağlam bir yer edindi. Yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile  sürekli kendisini yenileyen Venüsline, 2000 yılında kozmetik alanına geçiş yaptı.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri imalatında her geçen gün daha da gelişen Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi, saç, sakal, ense, kuaförlere yönelik profesyonel fırça ve taraklarin yanı sıra, topuk törpüleri ve saç boyama fırçaları da üretmektedir. İmalatını yapmış olduğu saç şekillendirme ürünlerinin tamamı ağaç gövde ve birincil kalite Alman menşei kıl kullanılarak hazırlanmakta ve dünya çapında satışa sunulmaktadır.

Venüsline, işine tutkuyla bağlı personeli, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tüm kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak ve en iyi deneyimleri yaşatmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Disiplinli ve yoğun çalışmalar neticesinde Türkiye pazarında saygın bir yer edinmiş olan Venüsline Kozmetik Fırça Sanayi, 2004 yılından beri yurt dışı pazarında da adından söz ettirerek profesyonel saç tasarımcılarının alışkanlığı haline gelen bir Türk markası olmuştur. Kaliteden ödün vermeden, sektöre uzun yıllar hizmet verebilmek adına büyümeye ve gelişmeye devam etmekte; insana saygı, topluma katkı anlayışıyla yol almaktadır.

Venüs Fırça Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.